Jakub Lauko proč ho sbírat?

Znáte Jakuba Lauka? Není to Fin! 🙂 Tento český hokejový talent je velmi zajímavý z pohledu sběratele kartiček, jak by řekli v Severní americe „Hot prospect“. Tohoto sympaťáka se vyplatí sbírat hned od začátku kariéry. Kartičky jsou teď za dobrou cenu a není jich ještě tolik, aby se sbírka nedala pěkně podchytit.

Kariéra Jakube se může hodně vyvinout slibně. My mu dáváme hodně šancí, je další z nadějí českého hokeje. Pár faktů.. Jakub Lauko vstřelil svůj první extraligový gól za Piráty když mu 16 let, sedm měsíců a 21 dnů! Věkem patří stále do U20, ale už nakoukl v přípravném kempu také do repre Áčka. Na brusích to je raketa, je jedním z nejrychlejších hráčů extraligy a letos byl draftován jako 77. Bostonem Bruins (NHL).!

Když jsem s ním krátce mluvil na kempu „A“ reprezentace v Přerově při podepisování jeho kartiček, byl moc rád, že dostal kartičky i pro sebe. Jeho taťka prý z nich bude mít velkou radost. Ten je totiž sbírá a objednával si balíčky na fanshopu reprezentace. Je podle nás dobré, že se rozhodl zůstat v seniorském hokeji a hned nepodepsal s Bostonem, nejspíše by šel na farmu.  Takto zůstal v Chomutově a my máme skvělou šanci ho dále pečlivě sledovat!

Rozhovor s Jakubem Laukem od hokejka.cz.

Z naší výroby a série 2017/18 CIHT má Jakub 3 karty.

  • base karta #50
  • paralelka Gold #50 xx/25
  • paralelka Rainbow Gold #50 x/5