Speciální série EXPO Pardubice 2020

K jedinečné události vychází speciální série EXPO karet. Budou vydány formou balíčků, ve kterých budou vždy 3 karty. Každá karta je limitována.  V každém třetím balíčku (1 : 2,15) statisticky vychází insert nebo Buyback karta.  Cena balíčku je stanovena na 100 Kč. Vyroben jen omezený počet balíčků. Balíčky budou dostupné u spolupracujích prodejců a v našem stánku a to jen do vyprodání!

Memorabila karty budou prodávány samostatně v našem stánku.

EXPO – Základní série

Ve 4 variantách oražena logem akce a limitací jen do 5 vyrobených kusů.

Skládá se z hráčů EHT, MS 2019, juniorských nadějí a momentů z historie tzv. Game Dated Momentů (GDM)

verze Silver x/5
verze Red x/5
verze Blue x/5
verze Gold x/5

1 Beránek Ondřej RC EHT
2 Červený Rudolf EHT
3 Fořt Tomáš RC EHT
4 Flek Jakub RC EHT
5 Fillipi Tomáš EHT
6 Furch Dominik EHT
7 Gulaš Milan EHT
8 Hrbas Marek RC EHT
9 Horák Roman EHT
10 Hrubec Šimon EHT
11 Hyka Tomáš EHT
12 Jaškin Dmitrij EHT
13 Jeřábek Jakub EHT
14 Klok Lukáš RC EHT
15 Kousal Robert EHT
16 Kovář Jan EHT
17 Kovařčík Michal RC EHT
18 Krejčík Jakub EHT
19 Langhamer Marek RC EHT
20 Lenc Radan EHT
21 Mozík Vojtěch EHT
22 Moravčík Michal EHT
23 Musil David EHT
24 Nestrašil Andrej EHT
25 Pavlík Radovan EHT
26 Pyrochta Filip EHT
27 Rachůnek Tomáš RC EHT
28 Rousek Lukáš RC EHT
29 Řepík Michal EHT
30 Sedlák Lukáš RC EHT
31 Sekáč Jiří EHT
32 Smejkal Jiří RC EHT
33 Stránský Matěj RC EHT
34 Sklenička David EHT
35 Tomášek David EHT
36 Šustr Andrej EHT
37 Šulák Libor EHT
38 Šťastný David RC EHT
39 Vejmelka Karel EHT
40 Will Roman EHT
41 Zámorský Petr EHT
42 Zaťovič Martin EHT
43 Zohorna Radim EHT
44 Zohorna Hynek EHT
45 Zohorna Tomáš EHT
46 Hrubec Šimon Tým MS 2019
47 Bartošák Patrik Tým MS 2019
48 Francouz Pavel Tým MS 2019
49 Gudas Radko Tým MS 2019
50 Musil David Tým MS 2019
51 Sklenička David Tým MS 2019
52 Moravčík Michal Tým MS 2019
53 Hronek Filip Tým MS 2019
54 Zámorský Petr Tým MS 2019
55 Kolář Jan Tým MS 2019
56 Rutta Jan Tým MS 2019
57 Simon Dominik Tým MS 2019
58 Vrána Jakub Tým MS 2019
59 Palát Ondřej Tým MS 2019
60 Zohorna Hynek Tým MS 2019
61 Jaškin Dmitrij Tým MS 2019
62 Řepík Michal Tým MS 2019
63 Kovář Jan Tým MS 2019
64 Frolík Michael Tým MS 2019
65 Chytil Filip Tým MS 2019
66 Gulaš Millan Tým MS 2019
67 Zohorna Tomáš Tým MS 2019
68 Kubalík Dominik Tým MS 2019
69 Voráček Jakub Tým MS 2019
70 Faksa Radek Tým MS 2019
71 Lauko Jakub RC Juniorské naděje
72 Blümel Matěj RC Juniorské naděje
73 Plášek Karel RC Juniorské naděje
74 Pytlík Jaromír RC Juniorské naděje
75 Čajka Petr RC Juniorské naděje
76 Raška Adam RC Juniorské naděje
77 Pekař Matěj RC Juniorské naděje
78 Jeník Jan RC Juniorské naděje
79 Zábranský Libor RC Juniorské naděje
80 Dostál Lukáš RC Juniorské naděje
81 Chlubna Tomáš RC Juniorské naděje
82 Novák Pavel RC Juniorské naděje
83 Gut Michal RC Juniorské naděje
84 Myšák Jan RC Juniorské naděje
85 Bednář Jan RC Juniorské naděje
86 Říha Miloš EHT
87 Reichel Robert EHT
88 Nedvěd Petr EHT
89 Nečas Martin GDM
90 Kašpar Lukáš GDM
91 Kampf David GDM
92 Dostál Lukáš GDM
93 Prospal Václav GDM
94 Jágr/Růžička Jaromír/Vladimír GDM
95 Straka Martin GDM
96 Hašek Dominik GDM
97 Pospíšil/Machač František/Oldřich GDM
98 Hlinka Ivan GDM
99 Vrána Jakub GDM
100 Pastrňák David GDM

EXPO – Best Capitans

Oraženy logem akce a limitací jen do 3 vyrobených kusů.

1 Zábrodský Vladimír x/3
2 Gut Karel x/3
3 Golonka Jozef x/3
4 Pospíšil František x/3
5 Hlinka Ivan x/3
6 Rusnák Dárius x/3
7 Růžička Vladimír x/3
8 Reichel Robert x/3
9 Výborný David x/3
10 Rolinek Tomáš x/3

 

EXPO – Goalie School

verze Red x/3
verze Blue x/3
verze Gold x/3

1 Bartošák Patrik x/3
2 Dostál Lukáš x/3
3 Francouz Pavel x/3
4 Furch Dominik x/3
5 Hrubec Šimon x/3
6 Kovář Jakub x/3
7 Langhammer Marek x/3
8 Rittich David x/3
9 Vejmelka Karel x/3
10 Will Roman x/3

 

EXPO – Last Champions 2010

Oraženy logem akce a limitací jen do 5 vyrobených kusů.

1 Vokoun Tomáš x/5
2 Novák Filip x/5
3 Klepiš Jakub x/5
4 Štěpánek Jakub x/5
5 Voráček Jakub x/5
6 Marek Jan x/5
7 Jágr Jaromír x/5
8 Novotný Jiří x/5
9 Rachůnek Karel x/5
10 Kašpar Lukáš x/5
11 Kvapil Marek x/5
12 Růžička Martin x/5
13 Barinka Michal x/5
14 Rozsíval Michal x/5
15 Blaťák Miroslav x/5
16 Němec Ondřej x/5
17 Pavelec Ondřej x/5
18 Čáslava Petr x/5
19 Gřegořek Petr x/5
20 Hubáček Petr x/5
21 Koukal Petr x/5
22 Vampola Petr x/5
23 Červenka Roman x/5
24 Mojžíš Tomáš x/5
25 Rolinek Tomáš x/5

EXPO – Buyback Autographs

1 Nečas Martin MK 2018/19 xx/10
2 Zadina Filip MK 2018/19 xx/10
3 Kaut Martin MK 2018/19 xx/10
4 Vincour Tomáš MK 2018/19 xx/10
5 Koukal Petr MK 2017/18 x/9
6 Šalda Radim MK 2017/18 xx/10
7 Kolář Jan MK 2019/20 Natinal Pride Signatures xx/9
8 Koukal Petr MK 2017/18 Last Champions x/8
9 Eliáš Patrik MK 2018/19 Unique Generation xx/10
10 Průcha Petr MK 2018/19 Unique Generation xx/10
11 Dopita Jiří MK 2018/19 Unique Generation xx/10
12 Hašek Dominik MK 2018/19 Unique Generation x/5
13 Kašpar/Kousal/Zohorna Lukáš/Robert/Tomáš MK 2016/17 Triple Autograph x/9

EXPO – Game Used Memorabilia

verze Special Edition xx/15
verze Rainbow Edge x/3 (výjimečné kousky)

1 Čajánek Petr x/15
2 Zohorna Hynek x/15
3 Zaťovič Martin x/15
4 Doudera Milan x/15
5 Dostál Lukáš x/15
6 Novotný Jiří x/15
7 Hubáček Petr x/15
8 Klepiš Jakub x/15
9 Zadina Filip x/15
10 Tomášek David x/15
11 Mrázek Petr x/15
12 Hemský Aleš x/15
13 Furch Dominik x/15
14 Francouz Pavel x/15
15 Růžička Vladmír x/15