Redemption program

Získejté raritní neprodejné kartičky! – Redemption program 2017 skončil k 31.5. 2018

Máme pro vás Redemption program 2017 k vydané sérii 2016/17 CIHT hockey cards = výměnný, soutěžní program jak získat neprodejné embossované kartičky „Pojď Hrát Hokej“! Kartičky byly vyrobeny pro Český svaz ledního hokeje a distribuovány během tzv. Dnů hokeje malým hokejistům, jichž kluby byly zapojeny do tohoto programu. Aby tyto kartičky měly možnost získat i sběratelé, podařilo se nám několik kousků zajistit právě do Redemption programu. Dostává se do něho něco okolo 800 ks kartiček (cca 15 ks od každého hráče)! Přejeme Vám hodně štěstí.

Otázky a pravidla

Jak na to?

Každá kartička základní stříbrná i zlatá má na zadní straně tzv. aktivační kód – 12ti místný unikátní.

Kde kód ověřím?

Kód je potřeba vepsat do ověřovacího pole na stránce www.hokejovekarticky.cz, konkrétně na stránce série 2016/17 CIHT hockey cards a zmáčknout tlačítko ověřit.

Jak vím, že jsem vyhrál?

Pokud je kartička výherní, objeví se zpráva „Gratulujeme!“ a oznámemí, kterého hráče získáváte. Následně vás systém vyzve k zadání vašeho jména a adresy. Až poté lze považovat úspěšné ověření kódu kompletní.

Jaká je šance, že je moje kartička výherní?

Šance je slušná! Prům každý 22. kód je výherní. To např. znamená pokud koupíte celý box kartiček (24 balíčků po 6 kartách), máte statisticky příležitost, že po uplatnění všech kódů bude 6 výherních!

Doručení / předání kartiček.

Kartičky jsou zdarma, platíte však poštovné! Další možností je osobní předání na pravidelné sběratelské burze kartiček v Praze každou první sobotu v měsíci. Doporučujeme výherní kartičky sbírat a vždy odeslat nebo převzít více kartiček najednou. Ceny poštovného/balného v ČR za doporučené psaní 1-8 kartiček 40 Kč, 9-20 kartiček 55 Kč, 21 kartiček a více  65 Kč.

Jak dlouho je Redemtion program 2017 aktivní ?

Kartičky jde ověřit od 1.12. 2017 do 31.5.2018. Poté tato funkcionalita nebude na webu aktivní a kartičky nebude možné dále získat.

Ochrana osobních údajů.

Vyplněním údajů a odesláním formuláře souhlasíte s jejich zpracováním a uchováním společností Kopp reality spol. s r.o. Účastník Redemption programu 2017 souhlasí se zasíláním informací souvisejících se službami tazatele na elektronickou adresu info@mojekarticky.cz a dále souhlasí se zasíláním případních obchodních sdělení na uvedenou adresu. Souhlas dotazovaného se zasíláním obchodních sdělení je dobrovolný. Dotazovaný je oprávněn kdykoli tento souhlas písemně odvolat.