Kontakt

MK cards (MojeKartičky) - výrobce sběratelských karet

KOPP & CO. s r.o.
S.K. Neumanna 1257
50002 Hradec Králové
Česká Republika
IČ: 63217422
DIČ: CZ63217422

Jsme majitelé licence na výrobu a distribuci hokejových karet národního týmu.

+420 777 835254

 

Mission

Mission neboli poslání. Proč vyrábíme sběratelské kartičky české hokejové reprezentace, co je našim hnacím motorem?

„My věříme, že kartičky mnohé inspirují. Dostanou děti „blíže k hokeji“, vtáhnou je do hry. Třeba právě někdo z nich se stane v budoucnu úspěšným reprezentantem.“

Hokej a sběratelství jsou fenomény. Kartičky v sobě mají velké kouzlo. Děti kartičky milují a dospělé vrací zpět do dětských let. Fanoušky potěší třeba jen oblíbení hráči a sběratelé kompletují hned celé série. Kartičky jsou skvělými transportéry informací, jako reklamní médium rozhodně neskončí obratem v odpadkovém koši – mají tedy trvalou hodnotu. Děti je sbírají, ukládají do albumů a později se k nim vrací, čtou statistiky a hltají informace o hráčích. Některé kartičky také mohou v budoucnu získat velkou cenu v závislosti na zpracování kartičky, počtu vydaných kusů a hlavně na úspěchu daného hráče během jeho kariéry. Možná, že i vaše kartička bude mít v budoucnu velkou hodnotu.

Děkujeme a vážíme si podpory od oficiálních organizací při realizaci tohoto projektu.  Jako Češi nejsme příliž početný stát, ale srdcem jsme velký a hrdý hokejový národ s velkou historií.

Pojďme si kartičky společně užívat!

Tým mojekarticky.cz