Expo Pardubice 2020

CZECH EXPO Pardubice 2020

Velké setkátní sběratelů a fanoušků nejen hokeje!

Na své si přijdou sběratelé i fanoušci hokeje, fotbalu, ale i dalších sportů (NBA, NFL, MLB) včetně těch bojových (UFC, Octagon). Statisíce kartiček, řada sběratelských artefaktů, dresů, půku, hokejek atd. To vše nebude chybět v  legendární hokejovové aréně, kde se odehrávala historie československého hokeje.

Bude to skvělé a bude to klasika a my doufáme, že u tohoto nebudeš chybět. ⁉️ Domovká hala Dominika Haška, Milana Hejduka, Vladimíra Martince, Bohuslava Šťastného, Jiřího Nováka, Jiřího Šejby a dalších skvělých hokejistů. Můžete se těšit také na několik sportovních osobností se kterými pro vás připravujeme podpisovou akci. Nejen to, proběhne také slosování o skvělé ceny!
Pardubice jsou skvěle dosažitelné vlakem jak ze Slovenska, tak z Moravy. Nebo i letiště je to 1,5 hodinky po hradecké dálnici. Věříme, že dorazí také zahraniční prodejci a sběratelé.

Termín je opět v horké reprezentační době, během českých hokejových her a týden před MS ve Švýcarsku.
Jestli máš rád hokej, sportovní suvenýry, karty, dresy, hokejky a puky nebo autogramy, tak tahle akce je přímo pro Tebe!

Vstupné po dobu akce 100 Kč. Zlevněné vstupné 50 Kč pro děti orgranizované v hokejových, florbalových nebo hokejbalových soutěžích. Děti do 10 let zdarma!

CZECH EXPO 2020
25. 4. 2020 od 9:00 do 17:00 hod. – nový náhradní termín kvůli Covid 19 je 3.10. 2020
Eteria Aréna – Pardubice
1700m2 +++
International colletctors and shops welcome!
Podpisová akce legend
Slosování vstupenek o ceny
Group breaky
Speciální série EXPO balíčků extraligy a reprezentace
Prostor pro vlastní prezentace/stánky

Informace pro vystavovatele:

Vystavovatelé vyplní přihlašovací formulář a odešlou ho na expo@mojekarticky.cz  následně budou kontaktováni organizátory. Parkovné pro prvních 20 vystavovatelů zdarma. Parkování u arény 120 Kč/den. Doporučíme vám ubytování v centru Pardubic.

přihlašovací formulář .pdf

 

Tešíme se na Vás a společné zážitky! 🙂
KOPP & CO s.r.o