The Gamers na obzoru! Na co se můžete těšit a kdy vyjdou?

Po loňských The Gamers se jen zaprášilo. „Jednička“ a „dvojka“ se vyprodaly za pár týdnů! Pro nás to byl jasný signál: série takového střihu vás ohromně baví a boxy nejspíš otevíráte se slovy „Jen houšť a větší kapky“.  A tak je to tady, na obzoru se už rýsují The Gamers 2022 1st Edition!

The Gamers vždycky byly o podpisech a tohle zlaté pravidlo platí dál. Tentokrát vás potěší jména jako Jiří Dopita, Roman Čechmánek, Vladimír Růžička, Jiří Šlégr, Roman Turek nebo třeba Jaroslav Pouzar.

Samozřejmě nechybí ani hrající legenda a jeden z nejlepších hokejistů všech dob Jaromír Jágr a jeho poslední gól v národním týmu.

V čem budou The Gamers 2022 1st Edition revoluční?

Poprvé najdete v každém boxu dvě karty, obě samozřejmě v magnetickém holderu s číslovaným hologramem, a navrch vám garantujeme, že pokaždé vytáhnete kartičku v limitaci 1/1. Mimořádně hodnotný sběratelský kousek existující v jediném exempláři.

Půjde o takzvané printing plates, tedy karty s vloženými tiskovými deskami.

Náš grafik si s nimi vyhrál, moderní design doplňuje zlatá ražba s duhovým efektem. Nechceme se chvástat, ale podle nás to jsou opravdové krasavice. Mrkněte na reálné makety s Davidem Pastrňákem.

Kdy uvidíte podpisovky i printing plates naživo? The Gamers vyjdou na přelomu února a března. Brzy vám přineseme další ochutnávku.