MISE

Mise neboli poslání. Proč vyrábíme sběratelské kartičky české hokejové reprezentace, co je našim hnacím motorem? To vám zde přiblížíme.

Hokej a sběratelství jsou fenomény. Kartičky v sobě mají velké kouzlo. Děti kartičky milují a dospělé vrací zpět do dětských let. Fanoušky potěší třeba jen oblíbení hráči a sběratelé kompletují hned celé série. Kartičky jsou skvělými transportéry informací, jako reklamní médium rozhodně neskončí obratem v odpadkovém koši – mají tedy trvalou hodnotu. Děti je sbírají, ukládají do alb a později se k nim vrací, čtou statistiky a hltají informace o hráčích. Některé kartičky také mohou v budoucnu získat velkou cenu v závislosti na zpracování kartičky, počtu vydaných kusů a hlavně na úspěchu daného hráče během jeho kariéry. Možná, že i vaše kartička bude mít v budoucnu velkou hodnotu.

„My věříme, že kartičky mnohé inspirují. Dostanou děti „blíže k hokeji“, vtáhnou je do hry. Děti, tak mají své vzory, které sledují a sbírají. Třeba právě někdo z nich se stane v budoucnu úspěšným reprezentantem.“ Lukáš Kopp – zakladatel MK cards

Děkujeme a vážíme si podpory od oficiálních organizací, zároveň nás těší obliba našich produktů u sběratelů.  Jako Češi nejsme početný stát, ale srdcem jsme velký a hrdý hokejový národ s velkou historií.

Jsme zapojeni do několika charitativních akcí, podporujeme malé hokejisty i hendikepované děti.

Pojďme si kartičky společně užívat!

Tým MK cards