EXPO 2020 bude v Pardubicích!

A je to venku! Po pozitivních ohlasech z EXPA v Brně, které jste si užili, jedeme dál! Rozhodnutí padlo na Pardubice. A konkrétně v sobotu 25. dubna 2020. Ty dostaly přednost před populárním Brnem, kde nám již prostory začínaly být malé a taky před KD Aldis v Hradci Králové. Tady jsou prostory ideální, ale Parbubice nás zaujali přesto více!

Vybrali jsme nakonec Pardubice a přímo legendární hokejovou arénu, kde se odehrávala historie 🇨🇿 hokeje. Bude to skvělé a bude to klasika a my doufáme, že u tohoto nebudeš chybět. ⁉️🧲 Domovká hala Dominika Haška, Milana Hejduka, Vladimíra Martince, Bohuslava Šťastného, Jiřího Nováka, Jiřího Šejby a dalších skvělých hokejistů.
Podstatným faktorem byla i co nejjednodušší dopravní dosažitelnost. Pardubice jsou skvěle dosažitelné vlakem jak ze Slovenska, tak z Moravy. 🚘🚊✈️ Nebo i letiště je to 1,5 hodinky po hradecké dálnici. Rádi bychom totiž přivítali i zahraniční sběratele.

Termín je opět v horké reprezentační době, během českých hokejových her a týden před MS ve Švýcarsku. 🔥🔥🔥
Jestli máš rád hokej, sportovní suvenýry, karty, dresy, hokejky a puky nebo autogramy, tak tahle akce je přímo pro Tebe! 👐😻

CZECH EXPO 2020
25. 4. 2020
Eteria Aréna – Pardubice 🐴
1700m2 +++
International colletctors and shops welcome!
Podpisová akce legend
Slosování vstupenek o ceny
Group breaky
Prostor pro vlastní prezentace/stánky