Hobby box nebo Retail box?

Jak jistě víte, vydali jsme k loňské reprezentační sezóně dva produkty-balení. Retail boxy a Hobby boxy. Jaký je mezi nimi rozdíl? Pro koho jsou převážně určené? To vám zde vysvětlíme. Začneme s tím prvně jmenovaným osvědšeným balením již z dřívějších dob.

2017/18 CIHT hockey cards – Retail box

Tak abychom nabídli začínajícím sběratelům, klukům a holkám zajímavý produkt s nádechem napění do poslední chvilky, vytvořili jsme tzv. Retail boxy, ty jsou právě určeny do maloobchodního prodeje a jsou prodávany po balíčkách nebo po boxech. Ve fóliových balíčkách s plno barevnou grafikou, na kterou se nachází Martin Nečas a Pavel Francouz naleznete 6 voňavých kartiček. Základní set obsahuje 54 různých reprezantatnů. V každém druhém balíčku nějakou speciální kartu! Ať už to je paralelní Gold xx/25 nebo Gold Rainbow x/5, či duhová Last Champions 2010 insertní karta, plastová VIP pass nebo dokonce karta s autentickým podpisem jednoho ze 43 reprentatnů a to i s limitací xx/20 nebo xx/10. Tahle série je zkrátka povedená!

 

 

2017/18 CIHT hockey cards – Hobby box

Pro vášnivé sběratele a fajnšmekry jsme letošní vydání okořenili o Hobby boxy. Ty se neprodávájí po balíčkách, ale po celých boxech. Box obsahuje 43 karet a ty jsou uloženy ve speciální pěnové výplni. Pro větší aktraktivitu jsme připravili 3 druhy obalů. Na přední straně boxu buď může být Martin Nečas, Filip Zadina nebo Pavel Francouz. V balení se nacházejí kromě výše zmíněných karet také speciální ručně dělané karty a to hned 2 série. První jsou tzv. Teammates karty, na těch jsou vždy dva hráči, které pojí určitá synergie. Tyto karty mají v sobě zabudovanou originální výšivku loga národního týmu a jsou na zadní straně limitované xx/50. Druhou sérii, kterou najdete jen v těchto boxech jsou tzv. Game used Memobrabilia s ručně zapracovaným kousem hrané výstroje daného hráče. Jedná se o dres, rukavici nebo ve velké části o hokejku daného hráče. Pokud získáte tuto kartu držíte v ruce opravdový kus historie! Karty jsou limitované v počtu xx/25 vyrobených kusů. Neváhejte počet boxů je omezen! Koupit může u specializovách sběratelských prodejnách nebo přímo koupit od nás.