Czech EXPO – burza sportovních karet a suvenýrů

Czech EXPO je velké setkání sběratelů sportvních karet a suvenýrů.

Organizujeme burzu sběrtelskýh karet, podpisů a sportovních memorabilií, kde na své si přijdou sběratelé jak fanoušci hokeje, tak i fotbalu a  dalších sportů (NBA, NFL, MLB) včetně těch bojových (UFC, Octagon). Statisíce kartiček, řada sběratelských artefaktů, dresů, půku, hokejek, které oživují sbírky mnohým z nás.

Tradici „velké“ burzy jsme začali v roce 2019, kdy akci hostilo Brno a konrétně brnské výstaviště. V roce 2020 jsme akci přesunuli do legendární pardubické hokejové arény, která byla domovskou pro  Dominika Haška, Milana Hejduka, Vladimíra Martince, Bohuslava Šťastného, Jiřího Nováka, Jiřího Šejby a prod dalších skvělých hokejistů. Ta dodává akci punc originality a atmosféry.

Na EXPU potkáte sbětele ze Slovenska nebo Polska.

Vždy připripravujeme podpisovou akci sportovních osobností, group breaky, speciální EXPO balíčky a řadu doprovodných akcí i slosování vstupenek o skvělé ceny!

Pardubice jsou velmi dobře dosažitelné vlakem jak ze Slovenska, tak z Moravy. Nebo i letiště je to 1,5 hodinky po hradecké dálnici. Mezinárodní sběratelé a vystavovatelé jsou vítáni.

Jestli máš rád hokej, sportovní suvenýry, karty, dresy, hokejky a puky nebo autogramy, tak tahle akce je přímo pro Tebe!